“Wywiad z Bogiem” parafialne wyjście do kina 13.06.2019

Zapraszamy serdecznie parafian na wspólne czwartkowe wyjście do kina 13 czerwca o godzinie 18.00 na film pod tytułem: “Wywiad z Bogiem”.

KRÓTKO O FILMIE

Co byś powiedział, gdyby nagle naprzeciwko ciebie usiadł Bóg? Nie ten, którego znasz ze świętych obrazów, ale zwyczajny, z sąsiedztwa. O tym opowiada film „Wywiad z Bogiem”.

Wyobraź sobie, że przy stoliku naprzeciw ciebie siada Bóg. Nie ten, którego znasz ze świętych obrazów, ale zwyczajny, z sąsiedztwa. Elegancko ubrany starszy pan, w bladoniebieskiej koszuli i beżowym garniturze, o nienagannych manierach i dobrotliwym spojrzeniu, bez stresu i nerwów tłumaczący zawiłości życia. Spotkany przy partyjce szachów w parku, na scenie ogromnego teatru albo w szpitalu. Tak jak w filmie „Wywiad z Bogiem”, który stara się przeprowadzić Paul Asher, dziennikarz pewnej amerykańskiej gazety.
Po powrocie do domu z wojny w Afganistanie, dziennikarz Paul Asher stara się poradzić sobie z następstwami swoich doświadczeń, nieudanego małżeństwa i jego umierającej wiary. Nie wiedząc, do kogo się zwrócić, zanurza się głęboko w coś, co może okazać się historią jego życia – wywiadzie z tajemniczym mężczyzną, który twierdzi, że jest Bogiem.
Bilety do nabycia w zakrystii.

ZWIASTUN FILMU