WARSZTATY MUZYCZNE „CHWAŁA NIEŚMIERTELNEMU – BOGU SAMEMU”

WARSZTATY MUZYCZNE „CHWAŁA NIEŚMIERTELNEMU – BOGU SAMEMU”

11 – 13. 11. 2022r. – Par. OO. Franciszkanów, Suwałki ul. 11 Listopada 6

Bardzo serdecznie zapraszamy na Warsztaty Muzyczne. Będzie to czas, w którym poprzez muzykę, wspólnotę i modlitwę możemy uwielbiać Pana Boga. Adresowane są do każdego kto lubi śpiewać, chce doskonalić swoje umiejętności muzyczne i doświadczyć, że „kto śpiewa, ten dwa razy się modli”.
Warsztaty poprowadzą Leopold Twardowski i Teresa Guła.
Warsztaty rozpoczną się w piątek 11 listopada 2022 o godz. 12.00 w klasztorze Ojców Franciszkanów w Suwałkach ul. 11 Listopada, w sobotę trwają cały dzień w godz. 9.30 – 19.00 i w niedzielę również od 9.30. Na zakończenie Msza św. o 16.00 i Wieczór Uwielbienia.
Zgłoszenie (do 7 listopada) można złożyć wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępną na stronie:

http://suwalki.franciszkanie-warszawa.pl/warsztaty/

Wstęp na warsztaty jest wolny. Uczestnik warsztatów zobowiązany jest do pokrycia kosztów Śpiewnika, Materiałów oraz Bufetu w kwocie 60 zł. Uczniowie i studenci, osoby niepełnosprawne oraz mniejszości narodowe płacą 30 zł. Wpłaty dokonuje się w dniu zgłoszenia uczestnictwa: cała kwota 60 zł lub bezzwrotna zaliczka 30 zł (reszta w dniu rozpoczęcia warsztatów).

Dodatkowo można zamówić obiad w sobotę, niedzielę: I danie: 7 zł, II danie 21 zł,

Instrumentaliści podają instrument na jakim grają (szczególnie instrumenty smyczkowe: skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas oraz dęte: klarnet, obój, flet poprzeczny i inne).

Osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody Rodziców, którą należy przywieźć na warsztaty.

Szczegółowych informacji udzielają o. Rafał Kołodziejski: 604429164, mateo-75@o2.pl, franciszkanie.warsztaty@gmail.com