Intencje

17 MARCA 2019 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7:00

  1. Za † Romualda Gorszewskiego w 6 rocznicę śmierci

9:00

  1. Za † Jana Warakomskiego (17/30)

10:30

  1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Grzegorza
  2. Za † Henrykę Święcką

12:00

  1. Za parafian

16:00

  1. Za † Jana Wałejko, Kazimierza i Annę Andrzejewskich

18:00

  1. Za † Helenę, Józefa i Jana Wasilewskich

HOSPICJUM 13:30

  1. Za † Mateusza Jutkiewicza (17/30)

 

18 MARCA 2019 – PONIEDZIAŁEK

7:00

  1. Za † Józefa Bulwina
  2. Za † Bronisławę Mikielską

17:00

  1. Za † Mateusza Jutkiewicza (18/30)
  2. Za † Jana Warakomskiego (18/30)
  3. Za † Janinę i Czesława Kurmas

18:00

  1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, opiekę św. Józefa i potrzebne łaski dla Klaudii w 22 urodziny
  2. Za † Józefa i jego zmarłych rodziców

 

19 MARCA 2019 – WTOREK – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA

7:00

  1. Za † Józefa i Adelę Gorszewskich
  2. Za † Józefę Daniłowicz

17:00

  1. Za † Józefa Suchockiego
  2. Za † Jana Warakomskiego (19/30)

18:00

  1. W intencji Róży Świętego Józefa
  2. Za † Czesława Bobowicza w 3 rocznicę śmierci
  3. Za † Mateusza Jutkiewicza (19/30)

 

20 MARCA 2019 – ŚRODA

7:00

  1. Za † Annę Protasiewicz w 6 rocznicę śmierci
  2. Za † Mateusza Jutkiewicza (20/30)

17:00

  1. Za † Jana Warakomskiego (20/30)
  2. Za † Krystynę Sadłowską w 5 rocznicę śmierci

18:00

  1. Za † Jerzego Kopiczko, Marię i Zygmunta Narewskich
  2. Za † Józefa Domańskiego i zmarłych z rodziny Domańskich
  3. Za † Józefa z racji imienin

 

21 MARCA 2019 – CZWARTEK

7:00

  1. Za † Mateusza Jutkiewicza (21/30)

17:00

  1. Za † Jana Warakomskiego (21/30)
  2. Za † Józefę Gugała

18:00

  1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Haliny w 54 urodziny
  2. Za † Antoniego Roufa
  3. Za † Henryka i Józefa

 

22 MARCA 2019 – PIĄTEK

7:00

  1. O pomnożenie miłości małżeńskiej Sylwii i Pawła w 6 miesięcy po sakramencie małżeństwa

15:00

  1. Za † Jadwigę Cieślukowską

17:00

  1. Za † Jana Warakomskiego (22/30)
  2. Za † Tadeusza Pietkiewicza

18:00

  1. Za † Lecha, Franciszka, Józefa Drucisów
  2. Za † Mateusza Jutkiewicza (22/30)

 

23 MARCA 2019 – SOBOTA

7:00

  1. Za † Antoniego Rudzewicza
  2. Za † Teodozję Słowikowską w 4 rocznicę śmieci
  3. Za † Mateusza Jutkiewicza (23/30)
  4. Za † Henrykę Święcką

17:00

  1. Za † Jana Warakomskiego (23/30)
  2. Za † Wacława i zmarłych z rodziny Bilwinów

18:00

  1. Za † Stanisława i zmarłych z rodziny Podurgiel
  2. Za † Antoniego Szczecinę w 5 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Szczecinów