Intencje

1 LIPCA 2018 – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7:00 

  1. Za † Halinę Podurgiel

9:00

  1. Za † Tomasza Atkielskiego

10:30    

  1. Za † Piotra Zielepuze, Wacława Zielepuze i zmarłych rodziców

12:00   

  1. Za parafian
  2. W intencji Koła Żywego Różańca i ich opiekuna

20:00 

  1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Angeliki z racji 21 urodzin

 

2 LIPCA 2018 – PONIEDZIAŁEK

7:00

  1. Za † Czesława Urynowicza (1/30)
  2. Za † Halinę

17:00 

  1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Edwarda z racji urodzin

18:00

  1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla FZŚ i ich rodzin oraz o nowe powołania

 

3 LIPCA 2018 – WTOREK

7:00

  1. Za † Czesława Urynowicza (2/30)

17:00   

  1. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jakuba i Kacpra Czarniewskich

18:00 

  1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Teresy i Mariusza w 20 rocznicę ślubu
  2. Za † Kazimierza Truchana i zmarłych z rodziny Truchan
  3. Za † Stanisława

 

4 LIPCA 2018 – ŚRODA

7:00 

  1. Za † Czesława Urynowicza (3/30)
  2. Za † Petronelę i Bolesława

17:00   

  1. Za † Kunegundę Wysocką w 15 rocznicę śmierci

18:00

  1. Za † Józefa Osińskiego w 14 rocznicę śmierci

 

5 LIPCA 2018 – CZWARTEK

7:00

  1. Za † Czesława Urynowicza (4/30)

17:00

  1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski oraz siły w dźwiganiu krzyża cierpienia dla Moniki

18:00

  1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Beaty z racji urodzin
  2. Za † Anielę i Stanisława

 

6 LIPCA 2018 – PIĄTEK

7:00 

  1. Za † Czesława Urynowicza (5/30)

15:00 

  1. Za † Stanisławę, Henryka i Zygmunta Sadowskich

17:00

  1. Za † Sławomira Włodarskiego

18:00

  1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Zuzanny w 18 urodziny
  2. O umocnienie miłości małżeńskiej Justyny i Tomasza w 6 miesięcy od sakramentu małżeństwa

 

7 LIPCA 2018 – SOBOTA

7:00

  1. Za † Czesława Urynowicza (6/30)

16:00 

  1. Ślub: Łukasz Anuszkiewicz i Monika Łyskowska

17:00

  1. Za † Zofię i Kazimierza Waraksa

18:00

  1. Za † Ireneusza Bierdzio