Ogłoszenia

 

Ogłoszenia duszpasterskie

XV Niedziela Zwykła 12.07.2020

 

CYTAT PISMA ŚW. DLA CIEBIE NA DZIŚ

1. W lipcu i sierpniu w naszym kościele obowiązuje tzw. wakacyjny porządek sprawowania niedzielnych Mszy św., a więc o godz.: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 20.00.

Kancelaria parafialna w okresie wakacyjny jest zamknięta we wtorki i czwartki. W pozostałe dni tygodnia kancelaria otwarta według normalnego programu.

2. W poniedziałek (13.07) po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. 

3. W sobotę (25 lipca) przypada liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Obrzęd poświęcenia pojazdów i modlitwa za kierowców i odbędzie się 26 lipca (w niedzielę) po KAŻDEJ Mszy św. Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do wspólnej modlitwy i poświęcenia swoich pojazdów.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i książek o wartościowej treści. Na stoliku z książkami wśród wielu bardzo ciekawych propozycji jest książka o bł. Mariannie Biernackiej. Wśród niezliczonej rzeszy świadków wiary jest, ona – nasza diecezjanka, która wykazała się ogromną odwagą i poświęceniem, oddając życie za swoją synową i jej nienarodzone dziecko. Aby jeszcze bardziej poznać bł. Mariannę i szerzyć jej kult, została wydana książka pt. „Nikt nie ma większej miłości. Rzecz o błogosławionej Mariannie Biernackiej”. Życzeniem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Jerzego Mazura, Biskupa Ełckiego, jest, aby ta publikacja dotarła do wiernych naszej diecezji.

5. Dziękujemy naszym parafianom za posprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Osoby chętne do pomocy zapraszamy w najbliższą środę po wieczornej Eucharystii.

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – przekaz na żywo – (TUTAJ)

 

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach – (TUTAJ)

Warto posłuchać: