Ogłoszenia

 

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego,

VII Niedziela Wielkanocna 24.V.2020 

 

CYTAT PISMA ŚW. DLA CIEBIE NA DZIŚ

1. Dziś Msze święte w naszej świątyni sprawujemy jak w każdą niedzielę (7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00).

2. Przypominamy, że w zaistniałej sytuacji czas Komunii św. Wielkanocnej z woli ks. Biskupa Jerzego został wydłużony do 7.06. Zachęcamy wszystkich ludzi wierzących do skorzystania z sakramentu spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej wypełniając w ten sposób chrześcijański obowiązek.

3. Nabożeństwa majowe, ku czci Najświętszej Maryi Panny odprawiamy w naszej Świątyni codziennie o 17.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Zachęcamy także by odmawiać Litanie Loretańską przy ozdobionych przydrożnych krzyżach, kapliczkach i w domu, w gronie rodziny. Natomiast nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odprawiamy codziennie na zakończenie Mszy św. wieczornej.

4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Emmanuel przy naszej parafii zaprasza na wspólne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W programie: adoracja Najświętszego Sakramentu, Uwielbienie Boga, wołanie o wylanie Ducha Świętego. Adoracja zacznie się w sobotę 30.05 o godz. 21.00. O godz. 24.00 rozpocznie się Eucharystia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

5. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone w zeszłym tygodniu ofiary na tacę gospodarczą. Dziękujemy także za indywidualne darowizny pieniężne wpłacone na konto bankowe parafii.

6. Dziękujemy bardzo serdecznie za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Prosimy o pomoc w posprzątaniu świątyni w środę, po wieczornej Eucharystii.

 

 

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – przekaz na żywo – (TUTAJ)

 

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach – (TUTAJ)

 

Sanktuarium Matki Bożej w Fatimie – przekaz na żywo – (TUTAJ)

 

Warto posłuchać: