Ogłoszenia

XXIV Niedziela zwykła 15.09.2019

1. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy o. diakona Jakuba Kamińskiego, studenta z Wyższego Seminarium Duchownego OO. Franciszkanów w Łodzi-Łagiewnikach. O. Jakub w naszym klasztorze będzie odbywał swoją praktykę diakońską. Życzymu o. diakonowi dobrego i owocnego pobytu w naszej parafii.

2. Rodzice dzieci, które w tym roku duszpasterskim przygotowują się do przyjęcia I komunii świętej,proszeni są o zgłoszenie się do o. Alekszandra.

3. Spotkanie dla rodziców i młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowaniaodbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 9.00.

4. Jutro (16.09) po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. Serdecznie zapraszamy.

5.  Zapraszamy na spotkania grupy biblijnej, które odbywają się we wtorki (oprócz pierwszych wtorków miesiąca) po wieczornej Mszy św.

6. W przyszły poniedziałek 23 września przypada liturgiczne wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, patrona kaplicy w Hospicjum przy ul. Szpitalnej. Uroczysta Msza św. ku czci św. o. Pio odbędzie się w tym dniu o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy.

7. Zapraszamy na kolejne parafialne wyjście do kina. Tym razem dla naszej wspólnoty parafialnej w suwalskim kinie Lumiera zostanie wyświetlony film pt.: „Tajemnica o. Pio” dnia 23 września o godz. 19.30. UWAGA ZMIENIŁA SIĘ GODZINA SEANSU. 19.30!!! (INFORMACJE O FILMIE)

8. Dziękujemy za pomoc w posprzątanie świątyni. Osoby chętne do pomocy w sprzątaniu świątyni zapraszamy w najbliższą środę po wieczornej Eucharystii.

Warto posłuchać: