Ogłoszenia

XIII Niedziela Zwykła 2018

1. Od dziś (01.07) zmienia się w naszym kościele porządek sprawowania niedzielnych Mszy św. na tzw. Wakacyjny. Msze św. w niedziele będą o: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 20.00. Kancelaria parafialna w miesiącach wakacyjnych jest zamknięta we wtorki i czwartki. W pozostałe dni tygodnia kancelaria otwarta według normalnego programu.

2. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Sumie spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych. W nadchodzącym tygodniu pierwszy piątek miesiąca (zachęcamy by pierwszopiątkowego sakramentu spowiedzi nie odkładać na ostatni moment). A w sobotę (07.07) po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

3. Organizujemy dla młodzieży wyjazd do Niepokalanowa na organizowany od wielu lat MaxFestiwal w dniach 22 – 26.08. Zapisać się można w zakrystii a więcej informacji w gablocie przed kościołem lub na stronie internetowej Festiwalu.

4. Diecezjalna pielgrzymka trzeźwości odbędzie się 11.08.2018r. Wyjazd autokarami z przed kościoła pw. Św. Kazimierza Królewicza w Suwałkach o godz. 9.00. Więcej informacji i zapisy u ks. prałata Lecha Łuby.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś przy wyjściu ze świątyni do nabycia diecezjalna „Martyria”.

6. Dziękujemy naszym parafianom za posprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Osoby chętne do pomocy zapraszamy w najbliższą środę po wieczornej Eucharystii.

ZAPRASZAMY DO GALERII