Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

V NIEDZIELA WIELKANOCY 15.05.2022

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO MOTOCYKLISTÓW

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 nastąpi poświęcenie motocykli, skuterów i kierowców. Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów z naszej parafii.

ŚWIĘCENIE PÓL

Dzisiaj 15 maja nastąpi poświęcenie pól:

godz. 14.00 – poświecenie pól w Brodzie Nowym i Brodzie Starym (Msza św. w kościele o godz. 9.00)

godz. 14.30 – poświecenie pól w Krzywólce (Msza św. w kościele o godz. 10.30)

ŚWIĘCENIA KAPŁAŃSKIE

W przyszłą sobotę nasz parafianin diakon Bartosz Chrulski przyjmie świecenia kapłańskie z rąk J. E. Księdza Biskupa Jerzego Mazura podczas Mszy św. o godz. 10.00 w Katedrze Ełckiej.

MSZA ŚWIETA PRYMICYJNA

W przyszła niedzielę o godz. 12.00 w naszym kościele swoją pierwszą Msze św. prymicyjną odprawi ks. Bartosz. Uroczystości prymicyjne rozpoczną się o godz. 11.20 przed domem neoprezbitera przy ul. Szpitalnej 85A/22 gdzie nastąpi błogosławieństwo jego rodziców. Następnie w uroczystej procesji wyruszymy do kościoła. Na zakończenie Mszy prymicyjnej nastąpi uroczyste błogosławieństwo związane z odpustem zupełnym i rozdanie obrazków prymicyjnych. Bardzo serdecznie zapraszamy.

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

W przyszłą sobotę 21 maja dzieci z naszej parafii przystąpią do pierwszej komunii świętej. Spowiedź dla dzieci komunijnych w piątek o godz. 15.30 – grupa I i 16.30 – grupa II

KOMUNIA ROCZNICOWA

Komunia św. rocznicowa odbędzie się 29 maja podczas Mszy św. o godz. 12.00.

MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY

Ze względu na próby przed pierwszą komunią świętą od poniedziałku do piątku Msze św. o godz. 17.00 sprawowane będą w kaplicy.

PIELGRZYMKA DO GIETRZWAŁDU

W dniach 25 – 29 czerwca z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka rowerowa z Suwałk do Gietrzwałdu. Trasa liczyć będzie ok. 260 km. Codziennie do przejechania ok. 50 km. Trasa przebiegać będzie: Olecko – Kruklanki – Kętrzyn – Barczewo – Gietrzwałd. Informacje i zapisy u o. Rafała.

PIELGRZYMKA NA KRZEMIENIUCHĘ

W czwartek 26 maja zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce na górę Krzemieniuchę. 

KONGRES RÓŻAŃCOWY

W niedzielę 28 maja w Krasnymborze odbędzie się pierwszy Kongres Różańcowy Diecezji Ełckiej. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Program podany jest na tablicy ogłoszeń.

PRASA KATOLICKA

Przy wyjściu z kościoła rozprowadzany jest najnowszy numer naszego parafialnego „Wieczernika”, Martyria oraz Miłujcie Się. Zapraszamy do kupowania i czytania książek religijnych.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom za posprzątanie świątyni. Tych, którzy chcieliby pomóc posprzątać świątynię zapraszamy w środę po wieczornej Eucharystii. 

CYTAT PISMA ŚW. DLA CIEBIE NA DZIŚ

 

 

 

 

 

 

 

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – przekaz na żywo – (TUTAJ)

 

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach – (TUTAJ)

Warto posłuchać: