Ogłoszenia

XXXII Niedziela Zwykła 2018

1. Przy wyjściu ze świątyni dziś do puszek zbieramy ofiary na wsparcie Kościoła Prześladowanego.

2. Za zmarłych poleconych w wypominkach modlimy się codziennie o godz. 17.30 podczas nabożeństw. W piątki listopada Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 18.00 Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunijnych odbędzie się w najbliższy piątek 16 listopada o godz. 18.00 w kaplicy.

Spotkanie dla młodzieży przed sakramentem bierzmowania w sobotę 17 listopada o godz. 10.00 i 11.30 w kościele.

Natomiast w następną niedziele 18 listopada o godz. 14.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4. Zapraszamy na kolejne, tym razem rodzinne wyjście do kina na familijny film: „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. Specjalnie dla naszej parafii film zostanie wyświetlony 18 listopada (następna niedziela) o godz. 14.00 w kinie Lumiera. Więcej informacji o filmie na naszej stronie internetowej. Bilety do nabycia w zakrystii (lub na stoliku z książkami).

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dziś przy wyjściu z kościoła do nabycia: diecezjalna Martyria i Wieczernik.

6. Naszym drogim parafianom, bardzo dziękujemy za posprzątanie świątyni. Tych, którzy chcieliby pomóc posprzątać świątynię zapraszamy na środę po wieczornej Eucharystii.