Ogłoszenia

6 Niedziela zwykła

17.02.2019

1. W nadchodzącym tygodniu 22.02 (w piątek) obchodzimy święto Katedry św. Piotra. Dla naszej Parafii to bardzo ważny dzień. Tego dnia mija 15 rocznica konsekracji naszej świątyni. Zapraszamy wszystkich Parafian na wieczorną Eucharystie, na wspólne dziękczynienie Bogu za dar Kościoła, za dar naszej świątyni.

2. Spotkanie formacyjne dla obojga rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się 22.02. o godz. 18.00, jak zwykle w naszej kaplicy.

3. W przyszłą niedziele 24.02 podczas Mszy św. o godz. 10.30 modlić się będziemy w intencji o. Aleksandra z racji Jego imienin. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta a szczególnie dzieci które uczestniczą w tej Mszy św. i w lekcjach katechezy prowadzonej przez o. Aleksandra.

4. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Suwałkach utworzona przy Gimnazjum im. Marii Konopnickiej informuje, że prowadzi nabór do klasy pierwszej, czwartej, piątej, szóstej i siódmej na nowy rok szkolny 2019/2020. Szkoła zapewnia wysoki poziom nauczania oraz wychowanie respektujące chrześcijański system wartości. Bliższe informacje można uzyskać w sekretariacie przy ul. Kościuszki 47b w Suwałkach.

5. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian, a szczególnie rodziców z dziećmi na wspólne niedzielne wyjście do kina. Dnia 3 marca o godzinie 15.00 zostanie specjalnie dla nas wyemitowany w suwalskim kinie Lumiera film pod tytułem: “Mia i biały lew”. Jt. wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa. Więcej informacji o filmie na naszej parafialnej internetowej stronie. Film jest z lektorem i bez ograniczeń wiekowych. Bilety do nabycia przy stoliku z książkami lub w zakrystii.

6. Wraz z Franciszkańskim Biurem podróży PATRON TRAVEL organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej: “ZIEMIA ŚW. PO RAZ DRUGI “… od Dan do Beer Szeby”, w dniach 15 – 22.10.2019 roku. (PROGRAM) Więcej informacji w gablotach informacyjnych przy drzwiach świątyni. Zapisy na pielgrzymkę prowadzi o. Proboszcz.

7. Przy wyjściu ze świątyni u ministrantów do nabycia diecezjalne pismo MARTYRIA.

8. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Prosimy o pomoc w posprzątaniu kościoła w najbliższą środę, po wieczornej Eucharystii.

Warto posłuchać i poczytać: