Ogłoszenia

XXVIII Niedziela Zwykła 2018

1. Wszystkich czcicieli Matki Bożej oraz miłośników modlitwy różańcowej zapraszamy każdego dnia na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy w naszym kościele o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy szczególnie na nabożeństwa różańcowe we wtorki i czwartki na godz. 16.30; natomiast młodzież w piątki na godz. 17.30.

2. Dziś jest XVIII Dzień Papieski. Po Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik  św. Jana Pawła II.

3. Zapraszamy na kolejne wspólne wyjście do kina na film „Mam przyjaciół w niebie”. Specjalnie dla naszej parafii film zostanie wyemitowany 18 października o godz. 1800 w kinie Lumiera. Więcej informacji o filmie na naszej stronie internetowej.

4. Przyjmujemy na wypominki na miesiąc listopad. Wypominki można składać w zakrystii lub kancelarii. Kartki do wpisywana zmarłych zostały wyłożone pod chórem i na ławkach.

5. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. odbędzie się 19.10 (w najbliższy piątek) o godz. 18.00 w kaplicy bocznej.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dziś są dostępne: „Miłujcie się”, diecezjalne czasopismo „Martyria” oraz „Rycerz Niepokalanej”.

7. Naszym drogim parafianom, bardzo dziękujemy za zangażowanie w sprzątanie świątyni. Tych, którzy chcieliby pomóc posprzątać kościół zapraszamy na środę po wieczornej Eucharystii.

 

Pielgrzymka do Włoch “Na pątniczym szlaku do Włoch” 01 – 08.X.2018