Ogłoszenia

XVI Niedziela Zwykła 2018

1. Od 01.07 zmienił się w naszym kościele porządek sprawowania niedzielnych Mszy św. na tzw. Wakacyjny. Msze św. w niedziele będą o: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 20.00. Kancelaria parafialna w miesiącach wakacyjnych jest zamknięta we wtorki i czwartki. W pozostałe dni tygodnia kancelaria otwarta według normalnego programu.

2. Z racji rozpoczętego remontu w nadchodzącym tygodniu wszelkie nabożeństwa będą się odbywały w dużym kościele. Wszystkim, którzy złożyli ofiary na remont kościoła składamy serdeczne: Bóg zapłać! Istnieje oczywiście jeszcze możliwość złożenia ofiary na ten cel. Można tego dokonać wpłacając na konto bankowe parafii lub przynieść do zakrystii lub o. Proboszcza.

3. W najbliższą środę (25 lipca) przypada liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Tego dnia po wieczornej Mszy świętej na progu świątyni odbędzie się modlitwa za kierowców i obrzęd poświęcenia pojazdów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do wspólnej modlitwy i poświęcenia swoich pojazdów.

4. Diecezjalna pielgrzymka trzeźwości odbędzie się 11.08.2018r. Wyjazd autokarami z przed kościoła pw. Św. Kazimierza Królewicza w Suwałkach o godz. 9.00. Więcej informacji i zapisy u ks. prałata Lecha Łuby.

5. Serdecznie dziękujemy za złożone w zeszłą niedzielę ofiary na tace tzw. Gospodarczą. Przeznaczone zostały na spłatę kolejnej raty kredytu zaciągniętego przy budowie dzwonnicy. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie indywidualne ofiary/darowizny wpłacane na bankowe konto parafialne.

6. Dziękujemy naszym parafianom za posprzątanie świątyni w minionym tygodniu. Osoby chętne do pomocy zapraszamy w najbliższą środę po wieczornej Eucharystii.

ZAPRASZAMY DO GALERII