Ogłoszenia

2 Niedziela zwykła

20.01.2019

1. Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan rozpoczął się w miniony piątek (18.01). Ekumeniczny Tydzień zakończy Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła (25.01). Odpustu zupełnego z tej racji może dostąpić każdy kto w tym czasie uczyni cokolwiek dla jedności Kościoła (modlitwa, post, jałmużna, itp.) i weźmie udział w jego zakończeniu.

2. Wizyta duszpasterska w naszej parafii dobiega końca. Na najbliższe dni przedstawia się następująco:

21.I. Poniedziałek 16.00
ul. Lityńskiego 10b, 14, 16, 16a,

22.I. Wtorek 16.00
ul. Dmowskiego
ul. Kowalskiego 26A
Uzupełnienie kolędy

Uzupełnienia kolędy. Ewentualne pragnienie przyjęcia kapłana w ramach zaległej wizyty duszpasterskiej proszę zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
Prosimy Parafian, mieszkańców poszczególnych bloków o wywieszenie na klatkach schodowych kartek z informacją o kolędzie.
Na kolędę należy przygotować: – wodę świeconą, kropidło, krzyżyk, świecę, dzieci i młodzież obowiązkowo zeszyty od religii. Woda święcona dostępna jest w kościele bądź w kaplicy. Mamy świadomość, że czas kolędy to szczególny czas i okoliczność spotkania. Zróbmy wszystko by z tej okazji spotkania skorzystać. Kapłan przychodzi przede wszystkim by błogosławić Rodzinę i domostwo. Wszelkie ofiary zebrane podczas tegorocznej KOLĘDY przeznaczone zostaną na uzupełnienie nawierzchni wokół świątyni i dokończenie schodów przed kościołem i klasztorem.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie świątyni. Tych, którzy chcieliby pomóc posprzątać świątynię zapraszamy na środę po wieczornej Eucharystii.

Warto posłuchać i poczytać: