Samolotowa pielgrzymka do Włoch 01 – 08.10.2018

Zapisy przyjmuje: o. Janusz

 Pobierz plan ramowy 

WŁOCHY (8 dni, samolot)

01 – 08.10.2018

1 dzień: Warszawa – Rzym – Neapol

Spotkanie przy stanowisku Patron Travel na lotnisku Warszawa Okęcie. Wylot do Rzymu. Transfer do hotelu w okolice Neapolu. Obiadokolacja. Nocleg

2 dzień: Neapol – San Giovanni Rotondo

Śniadanie. Przejazd do Neapolu połączony ze zwiedzaniem: kościół MB z Lourdes i św. Józefa, gdzie znajdują się ziemskie szczątki Sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo; kościół San Giuseppe dei Nudi, gdzie pracował ks. Dolindo; katedra św. Januarego. Nawiedzenie sanktuarium MB Różańcowej. Przejazd w okolice San Giovanni Rotondo. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień: San Giovanni Rotondo – Monte Sant Angelo

Śniadanie. Nawiedzenie sanktuarium św. o. Pio w San Giovanni Rotondo. Przejazd do Monte Sant Angelo – Sanktuarium św. Michała Archanioła. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień: Lanciano – Manoppello – Cascia

Śniadanie. Przejazd do Lanciano – miejsce cudu eucharystycznego.  Wizyta Manoppello, gdzie znajduje się “chusta św. Weroniki”, na której według legendy odcisnęło się Oblicze Jezusa złożonego w grobie.  Przejazd w okolice Cascia. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień Cascia – Asyż – Rzym

Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium św. Rity w Cascia. Przejazd do Asyżu: Bazylika św. Franciszka, kościół św. Klary, Bazylika Matki Bożej Anielskiej. Przejazd do Rzymu. Obiadokolacja. Nocleg.

6 dzień: Rzym

Śniadanie. Przejazd do Rzymu: Bazyliki Większe, nawiedzenie relikwii św. Jana Pawła II. Spacer po Rzymie barokowym. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

7 dzień: Rzym

Śniadanie. Udział w modlitwie Anioł Pański*. Zwiedzanie Rzymu antycznego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

8 dzień: Rzym – Warszawa

Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy.

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.

Po Rzymie grupa porusza się komunikacją miejską.

*Spotkanie z Papieżem uzależnione jest od obecności Ojca Świętego w tych dniach w Watykanie.

Cena: 3850PLN

 

Cena zawiera: przelot samolotem; opłaty lotniskowe; 7 noclegów w hotelach 3* (pokoje 2,3 osobowe); 6 śniadań i 7 obiadokolacji trzy daniowych; opiekę pilota; ubezpieczenie KL, NNW oraz chorób przewlekłych; składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10PLN/os.); podatek VAT.

 

Cena nie zawiera: biletów wstępu i innych opłat związanych z realizacją programu – 100EUR/os. (płatne na miejscu); napojów i posiłków na pokładzie samolotu;  napojów do obiadokolacji; dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,5% lub 7,5% ceny); dopłaty do pokoju jednoosobowego (800PLN); wydatków osobistych.

Franciszkańskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe

www.patrontravel.pl