• Schola "Iskierki"

  Dzięki wielkiemu zaangażowaniu s. Joeli, kilka lat temu w naszej parafii powstała schola dziecięca "Iskierki". Należało do niej ok. 50 dziewczynek, które śpiewały na Mszy św. dziecięcej oraz przy różnych innych okazjach.

  Spotkania w każdą sobotę o godz. 10°°


  OLYMPUS DIGITAL CAMERA


  Wycieczka do Wilna

  DSC01430DSC01412

  W dniu 3 czerwca 2015 r.  dzieci i młodzież z naszej parafii wraz z o. Jackiem Szczepanikiem oraz  p. Hanną Brzęk, p. Katarzyną Krzywicką i p. Anną Gawlińską udali się na jednodniową wycieczkę do Wilna. Wśród uczestników byli: scholanki z "Iskierek", ministranci, lektorzy, scholanki z "Ichthis", Mali Rycerze oraz Młodzi Rycerze, W programie było zwiedzanie miasta, przede wszystkim cmentarza na Rossie,  Ostrej Bramy, katedry. Głównym punktem była Msza święta w kościele franciszkańskim. Serdecznie dziękujemy tym, którzy pomogli zorganizować wyjazd, a zwłaszcza p. Andrzejowi Walukiewiczowi (Groma - Tour).


   

   

  » 10 lat scholi "Iskierki"
  Dnia 24.09.2011 roku schola Iskierki obchodziła swoje 10 urodziny. Z tej okazji została odprawiona Msza Święta, której wzięły udział dziewczynki śpiewające obecnie w scholii oraz te, które już opuściły jej szeregi. Na wspólne radowanie się została zaproszona również założycielka scholii s. Joela nazaretanka. Po uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem o. Rafała, udaliśmy się na agapę. Były łzy radości, wspomnienia, coś słodkiego oraz obowiązkowy tort. Dziękujemy za 10 lat i mamy nadzieję na kolejne.

   

   

  W 2008 roku Iskierki nagrały album "Śpiewaj Panu" zawierający 16 utworów. Oto fragmenty niektórych z nich.

        Jeśli uwierzysz - odsłuchaj
        Śpiewaj Panu nową pieśń - odsłuchaj
        Musisz stać się dzieckiem - odsłuchaj

  » VII rocznica istnienia "Iskierek" 

  W sobotę-27 września 2008r.- "Iskierki" obchodziły swoje siódme urodziny. Dzieci spotkały się na wspólnej konsumpcji toru i zabawie. 

  Więcej »»

  » Kulig

  Jak wykorzystać ostatni śnieg tej zimy. Najlepiej wybierając się na kulig. Ile jest przy tym zabawy i radości możemy przekonać się na zdjęciach wykonanych podczas wyjazdu .

 • Schola Młodzieżowa

  Oprócz scholi dziecięcej, w naszej parafii funkcjonuje schola młodzieżowa, do której należą dziewczęta z gimnazjum i szkoły średniej. Schola ta śpiewa na Mszy świętej młodzieżowej, ale także angażuje się w wiele innych akcji parafialnych.

  Próby odbywają się w niedzielę o godz. 8.00


  OLYMPUS DIGITAL CAMERA


   

  Schola 2016

  schola2016

  Schola 2015


  schola1
  patrycjabartek

  scholaschola2schola4schola3

   

   

   


  Uroczystość Bożego Ciała 2015

  DSC_0713 DSC_0711


  Wycieczka do Wilna

  DSC01412DSC01430

  W dniu 3 czerwca 2015 r.  dzieci i młodzież z naszej parafii wraz z o. Jackiem oraz  p. Hanią, p. Kasią i p. Anią udali się na jednodniową wycieczkę do Wilna. Wśród uczestników byli: scholanki z "Iskierek", ministranci, lektorzy, scholanki z "Ichthis", Mali Rycerze oraz Młodzi Rycerze, W programie było zwiedzanie miasta, przede wszystkim cmentarza na Rossie,  Ostrej Bramy, katedry. Głównym punktem była Msza święta w kościele franciszkańskim. Serdecznie dziękujemy tym, którzy pomogli zorganizować wyjazd, a zwłaszcza p. Andrzejowi Walukiewiczowi (Groma - Tour).


   

  Schola 2014