WARSZTATY MUZYCZNE

IV SUWALSKIE WARSZTATY MUZYCZNE „EUCHARYSTIA DAJE ŻYCIE”

20 – 22. 10. 2023r. – Par. OO. Franciszkanów, Suwałki ul. 11 Listopada 6

Bardzo serdecznie zapraszamy na IV Suwalskie Warsztaty Muzyczne. Tematem tegorocznej edycji warsztatów będzie Eucharystia. Podczas zajęć pochylać się będziemy nad pieśniami eucharystycznymi. Będzie to czas, w którym poprzez muzykę, wspólnotę i modlitwę możemy uwielbiać Pana Boga. Warsztaty adresowane są do każdego kto lubi śpiewać, chce doskonalić swoje umiejętności muzyczne i doświadczyć, że „kto śpiewa, ten dwa razy się modli”.
Warsztaty poprowadzą s. Karen Trafankowska i Jakub Tomalak.
Warsztaty rozpoczną się w piątek 20 października 2023 o godz. 15.00 w klasztorze Ojców Franciszkanów w Suwałkach ul. 11 Listopada, w sobotę trwają cały dzień w godz. 9.00 – 20.00 i w niedzielę również od 9.00. Na zakończenie Msza św. o 16.00 i Wieczór Uwielbienia.

Ze względu na awarię strony zgłoszenie (do 17 października) można złożyć wypełniając formularz i wysłanie go na maila, lub dostarczyć do o. Rafała:

franciszkanie.warsztaty@gmail.com

Uczestnik warsztatów zobowiązany jest do pokrycia kosztów Śpiewnika, Materiałów oraz Bufetu w kwocie 80 zł. Uczniowie i studenci, osoby niepełnosprawne oraz mniejszości narodowe płacą 40 zł. Wpłaty dokonuje się w dniu zgłoszenia uczestnictwa: cała kwota 80 zł lub bezzwrotna zaliczka 40 zł (reszta w dniu rozpoczęcia warsztatów)

Uczestnik jest zapisany na warsztaty po przesłaniu wypełnionego formularza oraz dokonaniu przelewu w kwocie 80 zł, lub 40 zł jako zadatek (bezzwrotnie), na nr konta BS Rutka Tartak  26 9367 0007 0010 0050 5013 0002  w tytule przelewu wpisując “Warsztaty muzyczne –  imię i nazwisko „.

Dodatkowo można zamówić obiad w sobotę i niedzielę: I danie: 7 zł, II danie 21 zł,

Instrumentaliści podają instrument na jakim grają (szczególnie instrumenty smyczkowe: skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas oraz dęte: klarnet, obój, flet poprzeczny i inne).

Osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody Rodziców, którą należy przywieźć na warsztaty.

Szczegółowych informacji udzielają o. Rafał Kołodziejski: 604429164, mateo-75@o2.pl, franciszkanie.warsztaty@gmail.co

KARTA ZGŁOSZENIOWA

KARTA UCZESTNIKA WARSZTATÓW MUZYCZNYCH
NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ
 

 

 

ADRES EMAILOWY TELEFON OBIAD
 

 

 

 

 

SOBOTA:                         Zupa   – II danie  

NIEDZIELA:                         Zupa   – II danie  

OPŁATA

 

GŁOS INSTRUMENT: (jeśli jest)
 

40 zł – zaliczka

 

80 zł – cała opłata

·       Sopran

·       Alt

·       Tenor

·       Bas

·       Nie wiem jeszcze